Kim jesteśmy ?

Jesteśmy biurem konstrukcyjno-obliczeniowym tworzonym przez pasjonatów techniki i motoryzacji. Nasze doświadczenie opiera się na projektach branży automotive na rynku niemieckim. Pracowaliśmy dla takich firm jak BMW, MAN, Porsche, czy Audi. Jesteśmy zmotywowani do działania i budowania zespołu specjalistów. Pragniemy dzielić się zdobytą wiedzą tak, aby nasza firma gromadziła wokół siebie entuzjastów takich jak my.

założyciel firmy Diagram
mgr inż. Dawid Dusik

Absolwent studiów stacjonarnych na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, kierunek Mechatronika, specjalizacja: Projektowanie i eksploatacja systemów mechatronicznych

Inżynier R&D od 2014 roku pracujący w przemyśle automotive w Niemczech. Odpowiedzialny za projektowanie i wprowadzanie do produkcji seryjnej elementów wiązek elektrycznych wysokiego napięcia dla samochodów elektrycznych. 

Prywatnie szczęśliwy mąż, podróżnik, miłośnik motocykli oraz marki BMW.  

Nasza firma rozrasta się z miesiąca na miesiąc, współpracujemy z gronem specjalistów w swoich dziedzinach, dzięki czemu możemy zapewnić kompletne usługi wsparcia inżynieryjnego dla Państwa firm. 

Współpraca

Intensywny wzrost branży outsourcingu usług zaowocował rozwojem nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych, którymi wspieramy się w naszej działalności. Aktywnie uczestnicząc w tych przemianach wypracowaliśmy rozwiązania, które gwarantują Państwu najwyższą jakość usług oraz pozwalają odpowiadać na Państwa różnorodne potrzeby. W obecnym modelu biznesowym utrzymanie biura konstrukcyjnego przy Państwa zakładzie może okazać się nierentowne. Utrzymanie licencji oprogramowania oraz wynagrodzenia dla specjalistów stanowią pokaźne obciążenie dla budżetu firmy. W odpowiedzi przychodzi nasz model biznesowy – Państwo składają zamówienie na kompletną usługę, a my zapewniamy fachowe wsparcie.

Gdzie jesteśmy?

Opieramy naszą działalność na pracy zdalnej, dlatego współpracujemy z Państwem bez względu na lokalizację. Z ogromną przyjemnością spotkamy się z Państwem, by omówić szczegóły naszej współpracy lub umówimy się na konferencję online. 

Klienci z rynku Niemieckiego mogą nas poznać w Monachium

Polscy klienci mogą nas poznać w Gliwicach

Menü schließen